Specjalista ds. Sprzedaży

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.01.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

  Początki naszej działalności to wczesne lata 80 i powstanie w Niemczech pierwszego oddziału STI. Wtedy zadaniem STI (Deutschland) GmbH było organizowanie transportu wstępnego dla HAVI Logistics w celu zapewnienia łańcucha dostaw dla naszego głównego klienta, sieci McDonald’s. Najważniejszym wyzwaniem było dostarczanie wszystkich towarów w optymalnych warunkach.

Stocznia Cormorant Yachts, producent luksusowych jachtów typu custom poszukuję specjalisty ds. Sprzedaży.

Wymagania:
Pozyskiwanie nowych klientów,
Tworzenie baz danych klientów,
Utrzymywanie stałych relacji z klientami,
Ofertowanie,
Raportowanie efektów działań.

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
Biegła znajomość języka angielskiego.
Bardzo dobra organizacja pracy.
Komunikatywność, zaangażowanie.
Zorientowanie na efekty.

Oferujemy
Umowę o pracę.
Pracę przy dużych, międzynarodowych projektach.
Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od efektów.

Zakres obowiązków

Wymagania

Oferujemy

  • Administratorem danych osobowych jest BORA WENTYLACJE SP. Z O.O. 80-871 Gdańsk TWARDA 6A, NIP: 5851464765. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BORA WENTYLACJE SP. Z O.O. 80-871 Gdańsk TWARDA 6A, NIP: 5851464765 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)