Specjalista ds mechaniczncyh

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2022
Cement Ożarów SA

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy :

Stanowisko: SPECJALISTA DS. MECHANICZNYCH

Miejsce pracy: Karsy k. Ożarowa, woj. świętokrzyskie

Rodzaj umowy: o pracę

Wynagrodzenie: do negocjacji

Start: od zaraz

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn

-min. 3 letnie doświadczenie po podobnym stanowisku

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji oraz rozwiązywania problemów

- Aktywność i inicjatywa w działaniu

- Czynne prawo jazdy kategorii B

Główne zadania:

- Planowanie działań konserwacyjnych i naprawczych, przygotowanie tygodniowego planu konserwacji dla urządzeń oraz ciągów technologicznych

- Szacowanie czasu pracy dla zadań przygotowywanych do realizacji

- Ustalanie harmonogramów dla prac planowanych, zarządzanie harmonogramem konserwacji dostosowanym do planowania produkcji

- Prowadzenie działań konserwacyjnych i naprawczych zgodnie z uzgodnionym harmonogramem i zakresem

- Nadzorowanie firm zewnętrznych i serwisów prowadzących prace remontowe i serwisowe na zlecenie cementowni

- Zarządzania gospodarką magazynową, zapewnieniem dostępu do części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i usług

- Przygotowywanie raportów, analiz o poziomie wykonania zleceń

- Dokumentowanie i śledzenie zapotrzebowania wszystkich czynności związanych z konserwacją (planowanych i nieplanowanych)

- Ocena i ustalanie priorytetów prac konserwacyjnych oraz przydzielanie zasobów, części i usług

- Udział w realizacji zadań modernizacyjnych i inwestycyjnych

Oferujemy

- Możliwość realizacji ciekawych zadań

- Okazję do współpracy z zespołem profesjonalistów z różnych zespołów

- Możliwość rozwijania i doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez dostęp do szkoleń

-Pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

- Pracę w organizacji, w której dbamy o bezpieczeństwo

- Umowa o pracę, pierwsza okres próbny, kolejna czas określony 1 rok
Miejsce pracy
  • Ożarów pow. opatowski, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.