Zastępca kierownika działu handlowego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2022
PGB HR

Informatyk

Umowa o pracę

Agencja Personalna PGB HR, aktualnie dla swojego stałego klienta, firmy z branży IT, w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
• Dbanie o Klienta, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów,
• Zarządzanie zespołem: motywowanie w działaniach oraz kontrola pracy,
• Współpraca z innymi działami w Firmie,
• Podwyższanie wyników sprzedaży,
• Tworzenie ofert,
• Osiąganie planów i celów handlowych,
• Nadzorowanie przestrzegania procedur i regulaminów Firmy,
• Planowanie działań marketingowych,
• Tworzenie nowych kanałów sprzedaży,
• Sporządzanie raportu z wyników sprzedażowych,
• Analiza rynku i Firm konkurencyjnych,
• Współpraca z Kierownikiem działu handlowego.

Wymagania

• Wykształcenie preferowane wyższe,
• Wiedza z zakresu branży IT,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Doświadczenia w sprzedaży oraz handlu e-commerce,
• Komunikatywność, samodzielność w prowadzeniu działań,
• Posiadanie kompetencji w sprzedaży oraz negocjacji,
• Prawo jazdy kat. B,
• Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
• Umiejętność zarządzania czasem,
• Orientacja na wynik,
• Min. 2 lata doświadczenia w stosowaniu nowoczesnych technik sprzedaży i negocjacji handlowych.

Klient oferuje:
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Premie zależne od wyników,
• Szkolenia branżowe,
• Pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, itd.),
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)