Recepcjonista hotelowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Praca polega na meldowaniu i wymeldowywaniu gości hotelowych, wystawianiu faktur, paragonów dla gości. Odpisywanie na maile, odbieranie telefonów, obsługa programu hotelowego (rezerwacje).

Wymagania

  • Inne wymagania: Wyk. min. średnie, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, angielski i/lub niemiecki w stopniu komunikatywnym, dyspozycyjność, zaangażowanie, chęć do pracy, wysoka kultura osobista, dbałość o szczegóły. Praca według grafiku : 6-14, 14-22

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Pawłowiczki pow. kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.