Kierowca C+E- Europa Zachodnia - chłodnie- wolne weekendy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.01.2022

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Daw-Trans to międzynarodowa firma transportowa, jedna z większych w regionie kujawsko – pomorskim. Wartości jakimi się kierujemy to odwaga, determinacja w dążeniu do celu, uczciwość, i troska o jak najlepsze relacje z pracownikami oraz Klientami. To dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, jakości świadczonych usług docenianych przez naszych biznesowych partnerów, nieustannie się rozwijamy i z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Firma transportowa Daw-Trans sp. z o.o., sp.k., jeden z liderów w woj. kujawsko-pomorskim, do oddziału w Słubicach poszukuje kierowców do pracy na chłodniach (praca w godzinach nocnych).

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów na terenie Europy zachodniej, poszukujemy doświadczonych kierowców oczekujących uczciwych warunków zatrudnienia i godnego traktowania podczas wykonywania swoich obowiązków.

Gwarantujemy umowę o pracę, wynagrodzenie na poziomie 7500-9000 netto/ms, wolne weekendy, powroty do domu co 2-gi dzień.

Zakres obowiązków

  • przewóz towarów w chłodniach
  • dbałość o towar
  • praca w odzinach nocnych
  • możliwość zjazdów do domu co 2-gi dzień
  • zachowywanie zasad bezpieczeństwa
  • przestrzeganie czasu pracy

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy,
  • prawo jazdy kat. C+E,
  • aktualne świadectwo kwalifikacji oraz cyfrową kartę kierowcy,
  • podstawowe uprawnienia ADR,
  • aktualne badania oraz orzeczenie psychologiczne,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne,

Oferujemy

  • pracę w polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godzinach nocnych – co drugi dzień i weekendy wolne od pracy,
  • profesjonalne wdrożenie w nowe obowiązki oraz dostępność i wsparcie spedycji, kiedy będziesz w trasie,
  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe z wysokim uposażeniem w wysokości do 588 000 zł
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej przez Ciebie i członków Twojej rodziny, (szybka pomoc - max 5 dni oczekiwania na lekarzy specjalistów)
  • pojedyncze obsady,
  • nowoczesną flotę marki Mercedes-Benz oraz Man (w pełni i systematycznie serwisowane w autoryzowanych serwisach),
  • wyposażenie w nowoczesny system telematyczny Transics wraz z nawigacją, oraz dostęp do lodówki, zestawu głośnomówiącego i blokady antywłamaniowej
  • Administratorem danych osobowych jest Daw-Trans sp. z o .o. sp. k 87-162 Lubicz Rogówko 114 b, NIP: 8792676526. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Daw-Trans sp. z o .o. sp. k 87-162 Lubicz Rogówko 114 b, NIP: 8792676526 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Słubice pow. słubicki, Lubuskie
Wynagrodzenie
  • 9 000 - 12 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)