Starszy Bankier Klienta

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.01.2022

Bankowiec, bankier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Jakie będą Twoje zadania?

  • sprzedaż produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale banku
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • kompleksowa obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi

Wymagania

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w oddziale banku
  • masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów poparte sukcesami
  • bardzo dobrze znasz produkty bankowości detalicznej
  • potrafisz nawiązywać i budować długofalowe relacje z klientami
  • jesteś osobą nastawioną na realizację celów, ambitną i chcesz się dalej rozwijać

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
Miejsce pracy
  • Łomianki Dolne pow. warszawski zachodni, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)