Specjalista ds. operacji Trade Finance

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2022-01-26

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. operacji Trade Finance - FAMUR SA

Grupa FAMUR to holding technologiczny dostarczający rozwiązania dla branż energetycznej, wydobywczej oraz transportowo-przeładunkowej. Naszym celem jest wspieranie zielonej transformacji sektora energetycznego.

Stanowisko:Specjalista ds. operacji Trade Finance

Zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie członków zespołu Trade Finance w zakresie realizowanych działań

  • bieżąca obsługa produktów finansowania transakcji (m.n. akredytywy, gwarancje bankowe)

  • przygotowywanie raportów i zestawień wg bieżących potrzeb

  • analiza dokumentacji handlowej pod kątem aspektów finansowych

  • monitoring rynku finansowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu finansowym

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w dziale finansowym w przedsiębiorstwie lub bankowości

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość produktów finansowania handlu

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną
Miejsce pracy:
Katowice
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
27.12.2021
Wygasa:
26.01.2022

Adres firmy

ul. Armii Krajowej 51, 40-698 Katowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FAMUR SA

FAMUR SA
FAMUR SA
Specjalista ds. finansów umowa o pracę pełny etat
Katowice
05-01-2022
PRUiM

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWO-FINANSOWYCH

PRUiM
PRUiM
3500-4000 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Gliwice
Katowice

27-01-2022 POLECANA
SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z  O.O. SP. K.

Specjalista ds. finansów grupa Górskie Resorty Opole

SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z O.O. SP. K.
Opole
Katowice

29-12-2021
ROSOTRAVEL Sp z o.o.

Rozliczenia, Księgowość, Księgowa, Accountant

Specjalista ds. finansów umowa zlecenie pełny etat
 Rekrutacja zdalna
 Praca zdalna
22-28 zł
UZ brutto/h
Opole
Katowice

21-01-2022
22-28 zł
UZ brutto/h

KIEROWNIK SEKCJI RACHUNKÓW I ROZLICZEŃ

JEDNOSTKA WOJSKOWA 1155 (8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH)
Balice
Katowice

24-11-2021

FINANCE AND ACCOUNTING PROCESS SPECIALIST

Kontakt przez PUP
Kraków
Katowice

21-01-2022

KIEROWNIK R2R - KSIĘGA GŁÓWNA

Kraków
Katowice

18-01-2022