Koordynator/ tłumacz

Jesteśmy Kirsch – międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy num. KRAZ 12275.  Nasz zespół to profesjonaliści z Polski i Niemiec, którzy lubią dzielić się tym, w czym każdy jest najlepszy. Na rynku jesteśmy od 15 lat. Działamy w branży spożywczej, przemysłowej oraz logistyce. Jesteśmy aktywni na terenie całych Niemiec. Historię naszej firmy tworzą pracownicy, bo Kirsch to przede wszystkim ludzie.

 Jesteśmy grupą indywidualistów  - dlatego nie mamy problemu z indywidualnym podejściem do każdego pracownika i partnera biznesowego. Łączą i inspirują nas wspólne wartości – uczciwość, przejrzyste zasady oraz odpowiedzialne podejście do każdego pracownika, projektu i klienta. Nasz fundament to doświadczenie – wiemy co robimy, mamy wypracowane sprawdzone standardy działania – przy tym nie boimy się szukać nowych rozwiązań.

W ramach rozwoju poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: okolice miasta Hamburg

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracowników oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem
  • logistyczna opieka pracowników podczas pobytu za granicą
  • funkcja tłumacza w zakładzie u klienta
  • prowadzenie administracji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność szybkiego reagowania na zmiany
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • chęć częstych wyjazdów służbowych
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • atrakcyjne zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • samochód firmowy i darmowe mieszkanie
  • możliwość przeprowadzki i stałego pobytu w Niemczech
Wszystkie oferty pracy firmy
Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K
Miejsce pracy:
Niemcy
Zawód:
Tłumacz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
11.01.2022
Wygasa:
22.01.2022

Adres firmy

Gogolin, 47-320 Malińska 1
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)