ROZDZIELCA na Wydziale Produkcji Narzędzi

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2022-01-21

Ogłoszenie na stanowisko ROZDZIELCA na Wydziale Produkcji Narzędzi - Kuźnia Polska Spółka Akcyjna

BĘDZIEMY DUMNI JEŚLI ZNAJDZIESZ SIĘ W NASZYM GRONIE

Kuźnia Polska S.A. jest liderem na polskim rynku producentów stalowych odkuwek matrycowych kutych na gorąco. Jesteśmy firmą nastawioną na rozwój technologii, robotyzację i automatyzację procesów. Naszym celem jest ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oszczędnościowych i inwestycyjnych w obszarze kucia na gorąco. W pracy cenimy różnorodność generacyjną, staramy się łączyć nowoczesne spojrzenie z tradycją i doświadczeniem dwustu lat działalności firmy. Wyróżniamy się skuteczną organizacją pracy, efektywnością biznesową oraz zespołowością i nastawieniem na współpracę.

Oferty można składać osobiście w siedzibie Spółki:

Kuźnia Polska S.A. 43-430 Skoczów, Górecka 32 w godz. 7:00-15:00

lub pocztą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ.

Telefon do Działu Personalnego – 33 854 83 29

Stanowisko:ROZDZIELCA na Wydziale Produkcji Narzędzi

Zakres obowiązków

  • zarządzanie grupą pracowników,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • delegowanie i rozliczanie zadań,
  • realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych z uwzględnieniem jakości oraz terminowości,
  • raportowanie i analiza wykonanych zadań,
  • doskonalenie i usprawnianie procesów produkcyjnych oraz pracy podległych pracowników,
  • przestrzeganie i stosowanie  procedur i wymagań BHP, IATF, Lean Manufacturing.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją w zakładzie produkcyjnym,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zarządzanie zespołami produkcyjnymi,
  • dobra znajomości obsługi komputera w zakresie Microsoft Office,
  • silna motywacja wewnętrzna, zaangażowanie , systematyczność oraz odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność, gotowość pracy w systemie II zmianowym.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy, dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach,
  • Oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym,
  • Okazujemy szacunek wszystkim pracownikom, oferujemy pracę kandydatom w każdej grupie wiekowej, ponieważ potrafimy docenić współpracę międzypokoleniową. Najmłodszy pracownik ma 19 lat, a najstarszy 68 lat,
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki, dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, kolonie dla dzieci, dowóz do i z pracy, posiłki profilaktyczne, dofinansowanie do nauki,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia na życie.
Miejsce pracy:
Skoczów
Zawód:
Brygadzista
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
21.01.2022
Wygasa:
21.01.2022

Adres firmy

ul. Górecka 32, 43-430 Skoczów
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

NEW ZINC Sp. z o.o.

Brygadzista linii galwanicznej - do przyuczenia

Brygadzista umowa o pracę pełny etat
Czechowice-Dziedzice
Skoczów

20-01-2022
BOLIX S.A.

Operator Linii Produkcyjnej - Brygadzista