ASYSTENT SPEDYTORA- PRACA PRZY DOŚWIADCZONYM SPEDYTORZE

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2022-01-21

Ogłoszenie na stanowisko ASYSTENT SPEDYTORA- PRACA PRZY DOŚWIADCZONYM SPEDYTORZE - Beskidus Sp. z o.o.

Beskidus  Sp. z o.o.

Beskidus sp. z o.o. to firma z ponad 60-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku, działająca efektywnie w branży transportowej oraz motoryzacyjnej oferująca usługi w zakresie:

  • Transport międzynarodowy na terenie Europy
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
  • Serwis ALLTRUCKS samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych
  • Stacja Paliw BP

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Udział w organizacji transportu
  • Wprowadzanie zleceń do systemu
  • Wysyłane zleceń
  • Poszukiwanie ładunków na własne pojazdy
  • Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Bardzo dobra znajomość minimum jednego języka obcego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w sympatycznym zespole i atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia branżowe
  • Prywatna opieka medyczna Medicover również dla rodziny;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Możliwość uzyskania nieoprocentowanych pożyczek
Miejsce pracy:
Zembrzyce
Zawód:
Spedytor
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
12.01.2022
Wygasa:
21.01.2022

Adres firmy

Zembrzyce 663, 34-210 Zembrzyce
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPEDYTOR

BARAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Spedytor umowa o pracę pełny etat
Tenczynek
Zembrzyce

09-12-2021

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

NEOVIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kraków
Zembrzyce

23-11-2021

SPEDYTOR

Kontakt przez PUP
Miechów
Zembrzyce

04-01-2022

SPEDYTOR KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki
Brzesko
Zembrzyce

11-01-2022