Programista wdrożeniowiec

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2022-01-21

Ogłoszenie na stanowisko Programista wdrożeniowiec - Excellent S.A.

EXCELLENT

Firma z kapitałem polskim, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importer - obecny od 30 lat na rynku polskim oraz zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników.

EXCELLENT

EXCELLENT Spółka Akcyjna

z siedzibą w: Podłęże 662 k/Niepołomic

DZIAŁ INFORMATYKI

w Podłężu 662

poszukuje do swojego zespołu pracownika

na stanowisko:

Programista - Wdrożeniowiec

Zakres obowiązków:

  • budowanie systemów informatycznych pod kątem obiegu dokumentów, sprzedaży, produkcji, magazynowania itp.
  • tworzenie nowych funkcjonalności systemów w oparciu o analizę potrzeb Spółki
  • samodzielna realizacja oraz koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami systemów
  • rozwiązywanie problemów jakościowych i serwisowych związanych z oprogramowaniem

Wymagania:

  • pasja do programowania
  • gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie Spółki w Podłężu
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka programowania: PHP, Java Script, HTML, CSS, SQL
  • doświadczenie w obsłudze i konfigurowaniu systemów ERP
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP
  • mile widziana znajomość Delphi (Pascal)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:

  • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników
  • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat
  • przestrzega się zasady work-life balance
  • jesteśmy zainteresowani długotrwałą, efektywną współpracą

Oferujemy ponadto:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - w systemie zadaniowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu wiedzy i umiejętności
  • możliwości rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń
  • dofinansowanie do kart multisport, spotkania integracyjne (z wyjątkiem okresu pandemii)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Miejsce pracy:
Kraków
Zawód:
Wdrożeniowiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
6600-10000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
05.01.2022
Wygasa:
21.01.2022

Adres firmy

Podłęże 662, 32-003 Podłęże
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MAR-KOM

WDROŻENIOWIEC SYSTEMU ENOVA365

MAR-KOM
MAR-KOM
Wdrożeniowiec umowa o pracę pełny etat
 Praca zdalna