Pracownik magazynu/magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.02.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

KROSS to fascynująca opowieść o firmie i wizjonerze Zbigniewie Sosnowskim, który 30 lat temu postanowił zarazić Polaków miłością do rowerów.

Na początku lat 90-tych nie każde przedsięwzięcie było skazane na sukces. Pan Zbigniew postanowił spróbować i otworzył sklep rowerowy w Przasnyszu, wiedział, że w następnych dekadach rower będzie nierozłączną częścią codziennego życia Polaków. Przez lata ciężkiej pracy i długofalowej wiary w to, że każdy może być rowerzystą, przekształcił KROSS z małego sklepu rowerowego w czołowego producenta jednośladów w Europie.

KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku oraz europejskiego. Jesteśmy również jedną z największych marek w Europie – rowery KROSS dostępne są w niemal wszystkich zakątkach Starego Kontynentu.

Aktualnie poszukujemy kandydatów chętnych do pracy na obszarze magazynu: pracownik magazynu/magazynier

Miejsce pracy: Przasnysz

Zakres obowiązków

  • Rozładunek i rozłożenie materiałow na magazynie
  • Przygotowanie i wydawanie materiałow do produkcji
  • Kompletacja części

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego (mile widziane)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Chęci do rozwoju
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w systemie zmianowym
  • Pakiet medyczny
  • Stołówka z cateringiem
  • Administratorem danych osobowych jest KROSS SPÓŁKA AKCYJNA 06-300 Przasnysz Leszno 46, NIP: 7611402748. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Przasnysz pow. przasnyski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)