Koordynator projektu z językiem rosyjskim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2022-01-19

Pajmon CPT specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów. Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, santitarnego, budowlanego, paliwowo – energetycznego,  logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

Jako przedsiębiorstwo wspieramy gospodarkę Polski jak i człowieka #pajmonpomaga. Wsparcie te jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 70 kontrahentów - są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.
PRACODAWCA:
Pajmon CPT sp.z o.o.
NIP: 647-258-55-54
Nr. w krajowym Rejestrze Zatrudnienia (KRAZ) 21373

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynatora projektu ze znajomością języka rosyjskiego

Miejsce wykonywania pracy: Rybnik

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie i przygotowanie pracowników do podjęcia pracy na zakładzie pracy
  • realizacja projektów rekrutacyjnych i uzupełnienie zamówień pracowniczych
  • kontakt z kandydatami i pracownikami
  • raportowanie powyższych działań
  • koordynacja przyjazdów pracowników, mieszkań pracowniczych
  • aktywne poszukiwanie kandydatów z rynku wschodniego

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka polskiego na poziomie B1/B2
  • znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywny w mowie i piśmie
  • sumienność wykonywaniu poleceń przełożonego
  • nastawienie na realizację założonych celów, elastyczność w działaniu

Oferujemy:

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • pewne i stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Czekamy na Twoje CV!

Miejsce pracy:
Rybnik
Zawód:
Brygadzista
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
3500-5000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
20.12.2021
Wygasa:
19.01.2022

Adres firmy

Wodzisławska 71, 44-200 Rybnik
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

NEW ZINC Sp. z o.o.

Brygadzista linii galwanicznej - do przyuczenia

Brygadzista umowa o pracę pełny etat
Czechowice-Dziedzice
Rybnik