Szef Kuchni

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2022

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Masz doświadczenie jako szef kuchni ? Szukasz wytchnienia od zgiełku miasta?

Willa Dwa Jeziora – klimatyczny, mazurski pensjonat z 7-letnim doświadczeniem otwiera restaurację dla swoich gości i osób zewnętrznych: Quchnia Dwa Jeziora. Nowo wybudowana restauracja z nowoczesnym, w pełni wyposażonym zapleczem kuchennym i dwiema salami po ok. 100m2 każda otwiera nowe możliwości. Nasza ambicją jest stworzyć miejsce, w którym goście w ciepłym wystroju spotkają się ze smaczną i wyjątkową kuchnią, do której będą wracać. Chcemy, aby ocena 9,5, która szczycimy się na bookingu była standardem także dla Quchni Dwa Jeziora.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie receptur i tworzenie dań i menu w oparciu o najwyższe standardy i swoje kulinarne pomysły
  • dbaniem o estetykę serwowanych potraw
  • przygotowywanie i nadzór nad przygotowaniem bankietów i innych imprez okolicznościowych
  • zarządzanie procesami zamawiania w tym negocjowanie cen z dostawcami, racjonalne gospodarowanie towarami a także nadzór nad gospodarką magazynową, inwentaryzacjami
  • kontrola i optymalizacja kosztów pracy w kuchni
  • utrzymywanie i ścisłe przestrzeganie norm sanitarnych, przepisów HACCP oraz bezpieczeństwa
  • nadzorowanie i dbanie o wysoki poziom efektywności pracy podległego zespołu, w tym tworzenie grafiku dla personelu
  • dbanie o pozytywną atmosferę w zespole
  • współpraca z Działem Marketingu i Sprzedaży przy tworzeniu atrakcyjnych ofert promocyjnych,
  • znajomość i przestrzeganie procesów oraz standardów hotelowo-restauracyjnych

Wymagania

  • jeżeli gotowanie to Twoje zamiłowanie i pasja,
  • masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie na tym stanowisku
  • potrafisz zarządzać pracą własną i współpracującego z Tobą zespołu
  • jesteś energiczny w działaniu, pozytywny, zaangażowany
  • czujesz się kreatywny, sumienny, uczciwy; dbasz o wysoką jakość i estetykę przygotowywanych potraw
  • znasz i obserwujesz aktualne trendy kulinarne
  • chcesz uciec od dużego miasta i korzystać z zalet Wielkiego Szlaku Mazurskiego (pensjonat jest położony obok jeziora Mamry i Święcajty)
  • lubisz prowadzić projekt od A do Z: restauracja dopiero się otwiera i możesz jej nadać Twój styl
  • znasz dobrze pakiet MS Office,
  • posiadasz ważną książeczkę sanepidowską
  • prawo jazdy kategorii B
  • posiadasz praktyczną wiedzę ze znajomości technik przechowywania potraw, optymalizacji kosztów, HACCP i BHP,

Oferujemy

  • stałą pracę (niezależnie od sezonu)
  • atrakcyjne zarobki
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub BtB
  • nowocześnie wyposażone i dobrze zorganizowane miejsce pracy
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość korzystania z posiłków pracowniczych
  • Administratorem danych osobowych jest Willa Dwa Jeziora Art Events Krzysztof Gawrych 11-600 Węgorzewo Kal, 23J, NIP: 8451038753. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Willa Dwa Jeziora Art Events Krzysztof Gawrych 11-600 Węgorzewo Kal, 23J, NIP: 8451038753 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Węgorzewo pow. węgorzewski, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)