Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.12.2023

Obsługa klienta w salonie sieci komórkowej - z orzeczeniem

Beata
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Opis
Zakres obowiązków osoby zatrudnionej:
• profesjonalna obsługa Klientów jednej z sieci komórkowych
• sprzedaż i doradztwo w zakresie świadczonych usług
• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
• uśmiech i dobre podejście do pracy

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
• dyspozycyjność
• orientacja na Klienta
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• dobra organizacja pracy
• znajomość technik sprzedaży
• umiejętność pracy w zespole
• orzeczenie o niepełnosprawności
Wybranym kandydatom oferujemy:
• stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w silnie rozwijającej się firmie
• możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego
• motywujący system wynagrodzeń