Sprzedawca

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.01.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Sprzedawca

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie towaru do sprzedaży tj. wystawienie ich do lad chłodniczych, odpowiednie wyeksponowanie towaru w celu jego zareklamowania, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, kradzieżą, udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów, obsługa klienta (w tym pakowanie wyrobów, przyjmowanie należności itp.), przyjmowanie reklamacji, dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy. Ponadto sprzedawca może: odbierać zamówiony towar (sprawdzać czy jakość i ilość zamówionego towaru jest odpowiednia), zamawiać towar, prowadzić rozliczenia punktu sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych, rozliczanie środków płatniczych, wydawanie reszty.

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: Obsługa terminala, obsługa klienta w handlu detalicznym z obsługa kas fiskalnych - sprzedawca , doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Puck pow. pucki, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)