Lektor języków obcych (praca z domu, online, Skype/Zoom)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2022-01-17

Ogłoszenie na stanowisko Lektor języków obcych (praca z domu, online, Skype/Zoom) - Edoo Sp. z o.o.

W Edoo.pl pokazaliśmy, że języków obcych można uczyć się inaczej – efektywniej i online.  Od 2007 roku specjalizujemy się w kursach językowych online, dlatego dobrze wiemy, jakie metody w nauczaniu zdalnym są skuteczne, a jakie zupełnie się nie sprawdzają. Poznaj nas bliżej na https://edoo.pl/.

Szkoła Językowa Online Edoo.pl poszukuje lektorów:

• języka angielskiego

• języka niemieckiego

• języka francuskiego

• języka hiszpańskiego

• języka włoskiego

do prowadzenia indywidualnych kursów językowych przez Skype i/lub Zoom. Pomóż doskonalić język naszym uczniom i stań się częścią zgranego, wzajemnie się wspierającego zespołu.

Mieszkasz w małej miejscowości i nie na rękę Ci dojazdy na zajęcia? Mieszkasz w dużym mieście, ale wolisz zaoszczędzić czas i cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo? W obu przypadkach możesz pracować wygodnie w domu z interesującymi uczniami przy użyciu komunikatora Skype i/lub Zoom. Szkoła Językowa Online Edoo.pl, jeden z liderów na rynku nauczania online w Polsce, poszukuje lektorów do prowadzenia indywidualnych kursów online.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie indywidualnych kursów językowych przez Skype i/lub Zoom.

Wymagania:

• Dostępność 4 dni w tygodniu, najlepiej w godzinach 17:00 – 21:00 (dodatkowa dostępność będzie atutem).

• Wykształcenie pedagogiczne wraz z udokumentowanym doświadczeniem w nauczaniu języków.

• Znajomość komunikatora Skype i/lub Zoom i obsługi komputera.

• Umiejętność przekazywania wiedzy i samoorganizacja.

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru liczby godzin pracy tygodniowo - w zależności od dostępności kandydata, możemy zaoferować pracę w wymiarze ok. 16h tygodniowo, jak i w większym, nawet pełnym wymiarze godzin.
  • Forma współpracy - m.in. kontrakt B2B lub umowa zlecenia.
  • Możliwość zdalnej pracy we własnym domu.
  • Organizacja zajęć w blokach.
  • Bezpłatne szkolenia wewnętrzne ukierunkowane na metodykę nauczania online.
  • Wsparcie metodyczne, techniczne i organizacyjne.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy:
śląskie
Zawód:
Lektor
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wymiar pracy:
część etatu
Dodano:
17.01.2022
Wygasa:
17.01.2022

Adres firmy

Michałowskiego 11/8, 31-126 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Prymus Linguist

Lektor języka angielskiego

Lektor umowa o pracę część etatu
Kraków
24-01-2022
Świat Języków Obcych "TIME"

Lektor Nauczyciel Języka Angielskiego