Główny księgowy/a

Grupa RBR sp. z o.o.

Księgowy

Umowa o pracę

Obecnie dla naszego klienta z branży e-commerce firmy Venusti szukamy osoby na stanowisko Główny księgowy/a (5500-7000 zł brutto UoP / B2B 6700-8400 netto (+ VAT)

Twój zakres obowiązków:
• Prowadzenie pełnej księgowości grupy firm zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi – udział w księgowaniu dokumentów, wyciągów oraz kontrola rozrachunków
• Przygotowywanie dokumentacji i deklaracji podatkowych VAT, JPK, CIT, PIT oraz innych
• Rozliczanie WDT i WNT
• Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowo-podatkowym,
• Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów finansowych i księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów
• Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne
• Zamknięcie okresu i roku obrotowego
• Wdrażanie optymalnych rozwiązań księgowych, finansowych i podatkowych
• Monitorowanie zmian w prawie bilansowym oraz podatkowym i podejmowanie działań zmierzających do ich wdrożenia.
• Pełna współpraca z organami podatkowymi oraz instytucjami zewnętrznymi – US, GUS
• Współpraca z innymi osobami z działu i rozwijanie merytoryczne pracowników działu księgowości
• Współpraca i reprezentowanie firmy przy kontrolach podatkowych.
• Doraźne prowadzenie działań kadrowo-płacowych (gdy zachoruje nasza kadrowa liczymy, że godnie zastąpisz chwilowo jej obowiązki :)
Nasze wymagania:
• Ukończone studia wyższe z zakresu finansów i rachunkowości lub innych pokrewnych
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego/ głównej księgowej (doświadczenie w pracy w co najmniej średnim przedsiębiorstwie produkcyjno - handlowym będzie dodatkowym atutem)
• Praktyczna wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętność stosowania przepisów podatkowych (PIT, CIT i VAT, w tym w obrocie międzynarodowym)
• Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdania finansowego i deklaracji podatkowych
• Znajomość pakietu MsOffice (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)
• Rzetelność, skrupulatność oraz terminowość
• Odpowiedzialność oraz zdolność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
• Komunikatywność, otwartość i elastyczność (będziemy wspólnie szukać innowacyjnych rozwiązań np. programów, które znacznie ułatwią Ci pracę)

To oferujemy:

• Forma umowy i wynagrodzenie: Umowa o pracę lub B2B. Na początku oferujemy Umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy. Następnie, jeśli nasza współpraca będzie przebiegać pomyślnie oferujemy Ci umowę na czas określony na okres 6 lub 12 miesięcy.
• Wynagrodzenie: UoP: 5500- 7000 zł brutto. W przypadku B2B: 6700 netto (+ VAT) - 8400 netto (+ VAT).
• Dofinansowanie do karty Multisport
• Oferujemy pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz pracę w godzinach 07:30 – 09:30.
• Pomocny, zgrany zespół, w którym stawia się na współpracę, a nie rywalizację
• Darmowy parking dla pracowników
• Sprzęt niezbędny do wykonywania zadań (będziesz pracować na 2 monitorach co znacznie ułatwi Ci pracę)
• Nielimitowany dostęp do najpyszniejszej yerba mate w naszym układzie planetarnym
• Miejsce pracy: Świdnik, ul. Skośna 11b - 3 minuty jazdy samochodem wjeżdżając do Świdnika od ul. Mełgiewskiej)

Kilka słów o Venusti

Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Obecnie cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku, a nasze grono sympatyków Yerba Mate stale się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Naszym celem jest zostać największym producentem yerba mate. Podejmiesz się tego wyzwania razem z nami?
Posiadamy własną stronę internetową: oraz sklepy internetowe m.in. MateMundo.pl

Chcesz aplikować?

Prosimy o wysłanie swojego CV, a zamiast listu motywacyjnego napisz o sobie kilka zdań w wiadomości, w której wysyłasz CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 24725

Informujemy, że w przypadku złożenia aplikacji, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Grupę RBR Sp. z o.o., ul. Skośna 11b, 21-040 Świdnik jako Administratora danych, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawą przetwarzania Państwa danych będą przede wszystkim: (i) w przypadku ubiegania się o umowę o pracę - obowiązujące przepisy prawa, w tym przepisy Kodeksu pracy oraz zgoda wyrażona w zakresie dobrowolnie podanych przez Państwa danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. c),a) RODO), (II) w przypadku gdy preferowaną formą zatrudnienia jest umowa cywilnoprawna - podjęcie działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą oraz zgoda wyrażona w zakresie dobrowolnie podanych przez Państwa danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b),a) RODO). Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO), prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO), prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie, wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją wobec przetwarzania Państwa danych, w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych zawarte są w Klauzuli informacyjnej dostępnej na naszej stronie
Miejsce pracy
  • Lublin
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)