Młodszy Specjalista ds. systemów biznesowych ERP

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.02.2022
Sima Consulting

Informatyk

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis oferty
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
- Zarządzanie wybranymi danymi w systemie ERP w ramach procesów i standardów organizacji
- Współpraca z działem IT w celu rozwiązywania problemów w obszarze zarządzania danymi – wsparcie użytkownika (partnerzy wewnętrzni i zewnętrzni)
- Nadzór, utrzymanie i rozwój modelu przepływu danych i informacji
- Terminowa realizacja procesów zarządzania danymi
- Przygotowywanie raportów, ekstrakcji danych

Poszukiwane kompetencje
- Roczne doświadczenie w zarządzaniu danymi w systemach ERP i wsparciu użytkownika
- Znajomość programu Excel
- Wysokie zdolności analityczne i umiejętności organizacyjne
- Podstawowa znajomość języka angielskiego
- Mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju w organizacji o charakterze międzynarodowym - dostęp do szkoleń i wsparcie doświadczonego zespołu
- Elastyczny czas pracy (07:00/ 09:00 – 15:00/17:00)
- Hybrydowy model pracy – 3 dni praca zdalna, 2 dni w biurze w Poznaniu
- Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych:
- system kafeteryjny
- karta MultiSport
- wczasy pod gruszą
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
- Pracowniczy Program Emerytalny
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)