Analityk Danych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.07.2022
CorsonHR

Księgowy

Umowa o pracę

Naszym Klientem jest stabilny pracodawca z branży technicznej, z ugruntowaną pozycją
na rynku polskim i światowym. W związku z dalszym, intensywnym rozwojem zakładów w Bydgoszczy poszukujemy Analityka danych.

Jeśli szukasz stabilnego pracodawcy i chcesz rozwijać się w obszarze logistyki - APLIKUJ.

Zakres obowiązków

Przygotowywanie raportów, wyników i zestawień na potrzeby wewnętrzne
Przygotowywanie raportów/zestawień dla klienta (np. monitorowanie KPI)
Wspieranie zespołów poprzez generowanie zestawień ad-hoc niezbędnych do bieżącego i efektywnego zarządzania procesem
Analizowanie i ocena trendów
Wpieranie zespołu w wykorzystaniu danych do osiągania celów biznesowych
Wizualizacja wyników oraz dostosowywanie ich do potrzeb zespołu/klienta
Automatyzacja procesów raportowania

Poszukiwane kompetencje

Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
Znajomość programu Excel/ppt na poziomie zaawansowanym
Praktyczne doświadczenie z narzędziami BI
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Doświadczenie w pracy z danymi i ich wykorzystania w procesach operacyjnych i biznesowych
Umiejętność przetwarzania, organizowania i analizowania dużej ilości informacji oraz przedstawiania jasnych wniosków
Znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pracę w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku
Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
Przyjazne i otwarte środowisko pracy
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie grupowe na życie
Dofinansowanie do posiłków

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: @ w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Technik Elektronik. Wyrażam także zgodę na prze
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasła (27 dni)