Lektor języka angielskiego

Ogłoszenie na stanowisko Lektor języka angielskiego - Prymus Linguist

Prymus Linguist - ul. Lipska 63, 30-721 Kraków, Poland

SJO Prymus - Linguist - Szkoła z ponad 20 letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych, mieszcząca się w Krakowie przy ul.Lipskiej 63, poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy jako Lektor języka angielskiego w grupach przedszkolnych oraz w klasach 1-3

Prosimy o przesyłanie CV na podany adres e-mail: sekretariat@prymuslinguist.com.pl

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w grupach przedszkolnych oraz klasach 1-3.

Wymagania:

  • Ukończone studia filologiczne,
  • Kreatywność, energiczność, głowa pełna ciekawych pomysłów.

Oferujemy:

  • Stabilne i godne wynagrodzenie,
  • Odpowiednio przygotowane materiały dydaktyczno-szkoleniowe,
  • Opiekę i wsparcie doświadczonego metodyka,
  • Dogodne bloki zajęciowe.

Wszystkie oferty pracy firmy
Prymus Linguist

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Prymus-Linguist S.C. z siedzibą w Krakowie przy ul. Lipskiej 63. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Prymus-Linguist S.C. z siedzibą w Krakowie przy ul. Lipskiej 63 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Miejsce pracy:
Kraków
Zawód:
Lektor
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
część etatu
Dodano:
17.01.2022
Wygasa:
15.02.2022

Adres firmy

ul. Lipska 63, 30-732 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Świat Języków Obcych "TIME"

Lektor Nauczyciel Języka Angielskiego

Lektor umowa zlecenie część etatu
Bielsko-Biała
Kraków

02-01-2022

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Centrum Nauczania Języka Angielskiego LINGUA Lucyna Momot