Monter Fasad Wentylowanych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2022-01-15

Ogłoszenie na stanowisko Monter Fasad Wentylowanych - Hörmannshofer Fassaden

Hörmannshofer - jako przedsiębiorstwo  działamy z sukcesem i zarazem od prawie 60 lat na rynku niemieckim specjalizując się w wykonaniu ocieplenia elewacji budynków metodą lekką-mokrą (ETICS/WDVS) oraz montażu fasady wentylowanej na podkonstrukcji aluminiowej i drewnianej (VHF).

Solidne rzemiosło spotyka się z tradycją i innowacją

Izolacja termiczna i indywidualne możliwości projektowania dzięki wysokiej jakości systemom elewacyjnym

Jako prężna, stabilna i rozwijająca się w dalszym ciągu firma poszukujemy w najbliższym czasie  dla wzmocnienia naszych zakładów zajmujących montażem fasad wentylowanych pracowników oraz brygady w zawodzie monter fasad.

Zakres obowiązków:

  •  montaż fasad wentylowanych aluminiowej lub drewnianej okladziny typu: Trespa, Alucobond, Eternit, Fundermax, Reynobond, itp.

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu fasad wentylowanych aluminiowej lub drewnianej (okladziny typu: Trespa, Alucobond, Eternit, Fundermax, Reynobond, itp.).
  • wysoka świadomość jakości wykonywanej pracy.
  • pracowitość, uczciwość i lojalność
  • Cenisz sobie zadbany wygląd zewnętrzny mając zarazem koleżenskie podejście do kolegów.
  • W idelanym przypadku jestes z zawodu stolarzem, mechanikiem, dekarzem, blacharzem, monterem kostrukcji stalowych, monterem plyt Gk i posiadasz prawo jazdy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki zależne od zaangażowania i płatne dwa razy w miesiącu
  • możliwość częstych zjazdów do kraju
  • długoterminowa posada na niemieckiej umowie z zatrudnieniem bezpośrednio w naszej firmie
  • Koleżenska atmosfera, zangażowana i uczciwa współpraca oraz nasze wsparcie.
  • Otrzymasz także pakiet socjalny, ubranie robocze narzędzia oraz samochód służbowy w czasie godzin pracy (jedna brygada/jeden samochód).

Wzbudziliśmy zainteresowanie?
Cieszymy się na aplikację i kontankt z Państwa strony. Dokumenty rekrutacyjne proszę przeslać na adres e-mail: kontakt(at)hoermannshofer.pl

Miejsce pracy:
łódzkie
Zawód:
Monter
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
30.12.2021
Wygasa:
15.01.2022

Adres firmy

Immendorf 33, 86554 Pöttmes
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MONTER

Kompan Manufacturing Poland Sp. z o.o.
Monter umowa o pracę pełny etat
Kostrzyn nad Odrą
Niemcy

24-01-2022

PRACOWNIK PRODUKCJI BEZPOŚREDNIEJ

OLSA POLAND SP Z.O.O