Pracownik docieplenia elewacji budynków

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2022-01-15

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik docieplenia elewacji budynków - Hörmannshofer Fassaden

Hörmannshofer - jako przedsiębiorstwo  działamy z sukcesem i zarazem od prawie 60 lat na rynku niemieckim specjalizując się w wykonaniu ocieplenia elewacji budynków metodą lekką-mokrą (ETICS/WDVS) oraz montażu fasady wentylowanej na podkonstrukcji aluminiowej i drewnianej (VHF).

Solidne rzemiosło spotyka się z tradycją i innowacją

Izolacja termiczna i indywidualne możliwości projektowania dzięki wysokiej jakości systemom elewacyjnym

Jako prężna, stabilna i rozwijającasię w dalszym ciągu firma poszukujemy w najbliższym czasie dla wzmocnienia naszych zakładów zajmujących sie ociepleniem elewacji pracowników oraz brygady w zawodzie dociepleniowiec.

Zakres obowiązków:

  • ocieplanie elewacji budynków

Wymagania:

  • doświadczenie przy ociepleniu elewacji budnyków,
  • umiejętność pracować w zespole
  • wysoką świadomość jakości wykonywanej pracy.
  • pracownitość, uczciwość, lojalność
  • cenisz sobie zadbany wygląd zewnętrzny mając zarazem koleżenskie podejście do kolegów.
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna.

Mile widziane:

  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki zależne od zaangażowania i płatne dwa razy w miesiącu.
  • możliwość częstych zjazdów do kraju.
  • dugoterminowa posada na niemieckiej umowie z zatrudnieniem bezpośrednio w naszej firmie.
  • koleżenska atmosfera, zangażowana i uczciwa współpraca oraz nasze wsparcie.
  • otrzymasz także pakiet socjalny, zakwaterowanie, ubranie robocze narzędzia oraz samochód służbowy w czasie godzin pracy (jedna brygada/jeden samochód).

Wzbudziliśmy zainteresowanie?
Nie czekaj aplikuj teraz.

www.hoermannshofer.pl

Tel.Nr.: +4917643250448

Miejsce pracy:
zachodniopomorskie
Zawód:
Budowlaniec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
30.12.2021
Wygasa:
15.01.2022

Adres firmy

Immendorf 33, 86554 Pöttmes
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

MAR-DACH Mariusz Syczewski
Budowlaniec umowa o pracę pełny etat
Mieszkowice