MONTER PŁYT WARSTOWYCH

Stalpro

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zatrudnię osoby na stanowisko - Monter płyt warstwowych

Zakres obowiązków:
montaż konstrukcji stalowych hal zgodnie z dokumentacją
montaż lekkiej obudowy na konstrukcji stalowej , płyta ,blacha, membrana
montaż stolarki otworowej

Wymagania

praktyczne umiejętności monterskie
mile widziana znajomość rysunku technicznego
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
mile widziane prawo jazdy kat. B sumienność i odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

Oferujemy

zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie do wyboru
pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej
transport
zakwaterowanie

Zainteresowane osoby proszę o kontakt w godzinach 7-15 lub przesłanie CV na @
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)