Praca od zaraz! Zarabiaj w euro! - Pakowanie pieczarek ! Wysoka Stawka !

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2022-01-14

Ogłoszenie na stanowisko Praca od zaraz! Zarabiaj w euro! - Pakowanie pieczarek ! Wysoka Stawka ! - Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Świetna praca dla dokładnych osób! Weźmiesz udział w produkcji na wszystkich jej etapach i zdobędziesz nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale także doświadczenie. Aplikuj!

Stanowisko:Praca od zaraz! Zarabiaj w euro! - Pakowanie pieczarek ! Wysoka Stawka !

Zakres obowiązków

  • zbiór i segregowanie pieczarek
  • pakowanie pieczarek
  • prace porządkowe

Wymagania

  • motywacja do pracy
  • sumienność
  • zaangażowanie

Oferujemy

  • stawka: 12,28€ brutto/h*
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€)
  • nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia
  • wsparcie przy organizacji transportu
  • Praca bez wiekówki
  • komfortowe zakwaterowanie
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w Holandii
  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 200 zł za każdą poleconą osobę do pracy
  • legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Holandii
  • praca w firmie z 40-letnim doświadczeniem w uprawie pieczarek, w niewielkiej miejscowości Slootdorp, położonej na północy Holandii nad jeziorem IJsselmeer

*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym otrzymywanym za każdą normatywną godzinę pracy (bez nadgodzin i godzin specjalnych)

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Miejsce pracy:
Holandia
Zawód:
Pracownik fizyczny
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
06.01.2022
Wygasa:
14.01.2022

Adres firmy

ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)