PRACOWNIK STACJI PALIW ORLEN WE WROCŁAWIU

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.02.2022

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Partner Consult PHU Mariusz Radecki

STACJA PALIW BIELANY WROCŁAWSKIE AUTOSTRADA A-4 POSZUKUJE PRACOWNIKÓW. OBIEKT PRZECHODZI GRUNTOWNĄ MODERNIZACJĘ W ZWIĄZKU Z TYM PO WZNOWIENIU DZIAŁALNOŚCI - /STACJE ZABYTKOWE Z NIEPOWTARZALNYM HISTORYCZNYM KLIMATEM/ OFERUJEMY PRACĘ W BARDZO DOBRYCH WARUNKACH SOCJALNYCH JAK RÓWNIEŻ Z PRZYJAZNYM HARMONOGRAMEM CZASU PRACY I ATRAKCYJNYM WYNAGRODZENIEM OD NOWEGO ROKU OKOŁO 3500 NA RĘKĘ. SZCZEGÓŁY POD NUMEREM TELEFONU 695355354 MARIUSZ.

Zakres obowiązków

  • zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klientów
  • aktywna sprzedaż towarów
  • dbałości o estetykę, porządek i higienę na stacji

Wymagania

  • uczciwości i odpowiedzialności
  • pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • aktywnej sprzedaży towarów

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • zaplecze socjalne
  • konkurencyjna stawkę
  • Administratorem danych osobowych jest Partner Consult PHU Mariusz Radecki 53-416 Wrocław ul Zaporoska 62/ 11, NIP: 8991704478. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Wrocław
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 4 300 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)