Specjalista projektów unijnych z doś. w pracy z osobami bezrobotnymi

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.01.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Trener, Szkoleniowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

weryfikacja dokumentacji zgłoszeniowej uczestników projektów;
prowadzenie i weryfikacja dokumentacji projektowej (m.in. dokumentacja uczestników projektu - w tym umowy, formularze, stypendia szkoleniowe i stażowe, zwroty za dojazdy);
wsparcie procesu rekrutacji i promocję prowadzonych przedsięwzięć projektowych;
monitoring realizowanych działań, pomiar wskaźników projektów na podstawie dokumentacji projektowej, przygotowywanie raportów z działań projektowy;
logistyka działań projektowych;
kierowanie oraz planowanie i organizowanie działań w stanowiska pracy;
utrzymywanie kontaktów z uczestnikami i podwykonawcami;
archiwizacja dokumentacji projektowej;
aktualizacja www projektów;
bieżącą obsługa biura projektów i współpraca z Kierownikiem projektów. Mogą aplikować osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, biegła znajomość pakietu MS OFFICE, bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word), prawo jazdy kat B
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : doświadczenie w realizacji projektów z zakresu aktywizacji zawodowej, szkoleniowo-doradczych [Umiejętność 1] : zdolności analitycznego myślenia; bardzo dobrej organizacji pracy własnej; zorientowania na cel i konsekwencji w realizacji powierzonych zadań; [Inne] : Oczekujemy: minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w realizacji projektów Unijnych z osobami bezrobotnymi, z zakresu aktywizacji zawodowej-warunek konieczny; (mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy jako pracownik Urzędu pracy z dośw. w dziale szkoleń/staży dla osób bezrobotnych) pracę w oparciu o umowę o pracę; realizację ambitnego projektu i możliwość rozwoju

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 800 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Wejherowo pow. wejherowski, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.