Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.11.2023

Specjalista ds. Zarządzania Procesem Inwestycyjnym

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA Sp. z o.o.
  • Poznań, wielkopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako LIDER w branży ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ MIENIA, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA PROCESEM INWESTYCYJNYM
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych w zakresie systemów bezpieczeństwa
• Prowadzenie prezentacji produktowych oraz negocjacji handlowych;
• Sprzedaż rozwiązań SSWIN,CCTV,KD, PPOŻ, IP, BMS;
• Kształtowanie i wzmacnianie wizerunku produktów firmy;
• Doradztwo i wsparcie techniczne dla klientów;
• Raportowanie przebiegu prac;

Wymagamy:
• Kierunkowego wykształcenia średniego lub wyższego;
• Umiejętności analizy dokumentacji projektowej;
• Mile widziane doświadczenie w projektowaniu systemów niskoprądowych;
• Umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami;
• Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i lidera na rynku;
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy;
• Szkolenia produktowe i handlowe;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.