Operator maszyn CNC – Tokarz/Frezer

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2022-01-02

Ogłoszenie na stanowisko Operator maszyn CNC – Tokarz/Frezer - Link Consulting Doradztwo Personalne

Skuteczni i konkurencyjni od 1999r.
Naszą misją są skuteczne i konkurencyjne działania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Pomagamy naszym Klientom wykorzystać najbardziej efektywne rozwiązania z zakresu optymalizacji danego agregatu (firmy, działu, stanowiska). Realizujemy projekty zarówno dla firm funkcjonujących już w Polsce jak i za granicą, w tym również dla nowych inwestorów.

Profesjonalizm, doświadczenie i zaufanie to wartości, które przekładają się na efekty naszej pracy oraz relacje z Klientami.

Standardy jakości i zadowolenie Klienta mają dla nas kluczowe znaczenie, dlatego indywidualnie i bardzo starannie dopasowujemy nasz potencjał do potrzeb naszych Klientów.

Dla naszego Klienta, stabilnej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowiska:

Operator CNC – Tokarz/Frezer

Lokalizacja: Czechy, okolice Hradec Kralove

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie detali (aluminium, stal) na podstawie rysunku technicznego,
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych, np. za pomocą suwmiarki i mikrometru,
  • przygotowywanie materiału do obróbki.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi tokarek lub frezarek ze sterowaniem Mazatrol, Sinumerik bądź Fanuc,
  • doświadczenia w pracy na obrabiarkach CNC,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • mile widziana umiejętność programowania (z poziomu maszyny),
  • mile widziana umiejętność ustawiania maszyn.

Oferujemy:

  • umowa o pracę - od zaraz w renomowanej firmie,
  • możliwość długofalowego i stabilnego zatrudnienia,
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • opieka i wsparcie polskiego koordynatora (j. czeski nie jest wymagany),
  • praca w dogodnym systemie zmianowym, z ruchomymi dniami wolnymi,
  • niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy,
  • dobre warunki zakwaterowania (300 m od zakładu pracy) w pokoju jednoosobowym.
Miejsce pracy:
małopolskie
Zawód:
Operator maszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
18.12.2021
Wygasa:
02.01.2022

Adres firmy

Ul. Francuska 102/U2, 40-507 Katowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)