Praca z językiem niemieckim OD ZARAZ

Recruiters Polska
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Praca zdalna

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy z językiem niemieckim na stanowisku:

Specjalista Ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja: Szczecin/ HOME OFFICE

Czego oczekujemy:

Znajomości języka niemieckiego w piśmie na poziomie co najmniej B2+
Znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B1+
Bardzo dobrej obsługi komputera i pakietu MS Office
Dokładności i umiejętność analitycznego myślenia
Dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy od grudnia lub stycznia

Zakres obowiązków:

Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientem niemieckojęzycznym
Wprowadzanie danych do systemu w języku niemieckim
Dbanie o wysoką jakość obsługi

Oferujemy

Wynagrodzenie 6000-6500 brutto
Pracę, którą możesz rozpocząć od grudnia lub od stycznia
Stabilną i bezpieczną pracę w zgranym zespole
Pracę na pełen etat- umowa o pracę
Pracę stacjonarną w centrum Szczecina (po przeszkoleniu stacjonarnym możliwa całkowita praca zdalna)
Atrakcyjny pakiet socjalny benefitów pozapłacowych
Pakiet profesjonalnych szkoleń rozwojowych

Nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV1

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. #pracazjęzykiemniemniemieckim #niemieckiszczecin #pracazjęzykiemniemieckimszczecin
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)