Kontroler Jakości Usług

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2022
Skarem Sp. z o.o.

Ochroniarz

Umowa o pracę

Firma specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony oraz usług porządkowo- czystościowych zatrudni na terenie Poznania i okolic osobę na stanowisku: Kontrolera Jakości Usług

Zadania:
-Rozwój sieci sprzedaży na terenie regionu.
- Planowanie i skuteczna realizacja nowych umów o współpracę.
- Kontrola obiektów w których świadczona jest usługa
- Prowadzenie rekrutacji, ustalanie grafików dla pracowników obiektowych
- Realizacja zaplanowanych celów
- Odpowiedzialność za efekty pracy w podległym regionie.
- Efektywne zarządzanie podległym odziałem zgodnym ze standardami firmy

Oczekiwania:
- Wykształcenie min. średnie.
- Doświadczenie na podobnym stanowisku - wymagane
- Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony- mile widziane
- Zdolności analityczne, planowania, komunikatywność.
- Inicjatywa w pracy, konsekwencja w działaniu, zaangażowanie w powierzone obowiązki.
- Prawo jazdy B – czynne.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych!

Zapewniamy:
- Dobrą atmosferę pracy.
- Stałe wynagrodzenie oraz premię, uzależnioną od wyników.
- Samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
- Kontakt możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

Osoby zgłaszające chęć uczestnictwa w rekrutacji zobowiązani są do załączenia poniższych informacji.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej* / i przyszłych* rekrutacji

*niepotrzebne skreślić
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)