Specjalista ds. zakupów i ofertowania - elektrotechnika

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.01.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

KRAK-OLD ELMET jest dystrybutorem w branży elektrotechnicznej. Spółka jest członkiem wiodącej w Polsce grupy zakupowej branży elektrycznej PGE Forum-Rondo. Spółka prowadzi dystrybucję poprzez sieć hurtowni stacjonarnych oraz platformę sprzedaży internetowej elmetsa.pl. KRAK-OLD ELMET stanowi część grupy KRAK-OLD, która poza dystrybucją działa również w obszarze produkcji elementów metalowych, elektroizolacyjnych, krążników, opakowań kartonowych oraz elektroniki.

Z profilem działalności grupy KRAK-OLD można zapoznać się na stronach www.krak-old.pl oraz www.elmetsa.pl

Miejsce pracy – centrala firmy (Skawina-Kraków)

Zakres obowiązków

  • ofertowanie oraz skuteczne negocjowanie warunków sprzedaży oferowanych produktów w wybranych kategoriach produktowych spośród niżej wymienionych:
      • układy napędowe – silniki elektryczne;
      • kable i przewody;
      • aparatura elektryczna;
      • automatyka przemysłowa;
      • osprzęt elektroinstalacyjny i automatyka budynkowa,
      • oświetlenie;
      • fotowoltaika;
      • energetyka;
      • narzędzia i elektronarzędzia;
      • art. grzewcze, wentylacja, klimatyzacja, pompy ciepła;
  • pozyskiwanie nowych zamówień;
  • doradztwo techniczne w doborze produktów;
  • negocjowanie warunków zakupu oraz zamawianie towarów pod zamówienia klientów;
  • uzupełnianie oferty handlowej w danej kategorii produktowej, zapewnienie jej konkurencyjności, wprowadzanie nowych dostawców i ustalanie warunków współpracy handlowej;
  • bieżący kontakt z dostawcami oraz grupą zakupową branży elektrycznej, do której należy Spółka;
  • koordynacja realizacji zamówień, dbałość o terminowość dostaw oraz dostępność oferowanych towarów;
  • optymalizacja kosztów dostaw;
  • ewidencja zamówień i wystawianie dokumentów w systemie Comarch ERP XL;
  • monitorowanie poziomu zapasów, zapewnienie odpowiedniej rotacji w danej kategorii produktowej;
  • bieżące raportowanie;

    Wymagania

    • min. 2 letnie doświadczenie w zakupach, ofertowaniu lub doradztwie technicznym, w co najmniej jednej z poniższych kategorii produktowych – warunek konieczny:
    • kompetencje handlowe i negocjacyjne;
    • wykształcenie wyższe techniczne;
    • mile widziana znajomość j. angielskiego;
    • bardzo dobra znajomość MS Excel;
    • mile widziana znajomość systemu Comarch ERP XL;
    • czynne prawo jazdy kat. B;

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • pracę w centrali polskiej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • stałe wynagrodzenie, premię, atrakcyjny system prowizyjny;
    • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
    • niezbędne narzędzia pracy;
    • Administratorem danych osobowych jest KRAK-OLD ELMET 30-551 Kraków Limanowskiego 48, NIP: 8130267214. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRAK-OLD ELMET 30-551 Kraków Limanowskiego 48, NIP: 8130267214 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Miejsce pracy
    • Skawina pow. krakowski, Małopolskie
    Opublikowana
    Wygasła (3 miesiące)