PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (sprzedaż surowców do produkcjipasz)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.02.2022
Agri Consulting

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Agri Consulting powstał z myślą o rozwoju agrobiznesu poprzez łączenie specjalistów. Z sukcesem realizuje projekty consultingowe oraz rekrutacyjne pomagając w dynamicznym rozwoju sektora rolnego. Obecnie, dla jednego z naszych klientów będącego producentem pasz dla zwierząt gospodarskich, w szczególności dla bydła oraz trzody chlewnej z kopółproduktów z przemysłu spożywczego osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (sprzedaż surowców do produkcji pasz)

Teren operacyjny: woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

- Promowanie produktów firmy na podległym terenie w kanale farmerskim,
- Nawiązywanie oraz budowanie długofalowych kontaktów biznesowych z hodowcami oraz właścicielami gospodarstw (stali i potencjalni klienci),
- Rozwijanie współpracy z Klientami celem systematycznego wzrostu poziomu sprzedaży,
- Prowadzenie działań doradczych dla Klientów oraz profesjonalny serwis żywieniowy,
- Monitoring rynku konkurencji oraz proponowanie nowych możliwości rozwiązań biznesowych dla Klientów,
- Prowadzenie szkoleń dla Klientów, udział w szkoleniach oraz targach branżowych,
- Aktywny udział w procesie ustalania planu sprzedażowego oraz odpowiedzialność za realizacje założonych celów sprzedażowych,
- Bieżące raportowanie postępów z prowadzonych działań,

Wymagania

- Wiedza odnośnie zasad prawidłowego żywienia zwierząt gospodarskich (w szczególności bydła oraz trzody chlewnej),
- Wykształcenie zootechniczne lub weterynaryjne mile widziane,
- Preferowana znajomość procesów hodowli zwierząt gospodarskich oraz specyfiki pracy w branży paszowej,
- Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie (80% czasu pracy),
- Dobre zdolności interpersonalne, komunikatywność, motywacja do poszerzania wiedzy z zakresu żywienia i bilansowania dawek żywieniowych, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji,
- Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
- Szkolenie produktowe oraz stanowiskowe w Polsce oraz Holandii, - Przestrzeń do wdrażania inicjatyw mających na celu podniesienie efektywności sprzedaży,
- Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna dla pracownika i członków jego rodziny),
- Samochód służbowy (możliwość używania do celów prywatnych), laptop, telefon.

Chcesz poznać szczegóły?

Już dziś wyślij do nas swoje CV lub napisz wiadomość e-mail
Miejsce pracy
  • Leszno pow. Leszno, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)