Praca w biurze obsługi klienta

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2022
AUTO KOT S.C.

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Serwis samochodowy AUT KOT S.C. poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku pracownika biurowego.

Główne obowiązki:
-umawianie klientów i planowanie prac serwisu;
-obsługa poczty, korespondencji elektronicznej, połączeń telefonicznych;
- bieżąca organizacja pracy biura;
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
- zamawianie i wprowadzanie towaru na magazyn;
- dbanie o wizerunek firmy w social mediach.

Zapewniamy:
- stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę;
- terminowe wynagrodzenie, oraz premię uzależnioną od zaangażowania w pracę;
- szkolenia podnoszące kwalifikacje;

Wymagania

- dyspozycyjność;
- punktualność;
- dobra organizacja pracy własnej;
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat B ( warunek konieczny);
- doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

CV prosimy składać na adres: @
Miejsce pracy
  • Halinów pow. miński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)