Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.12.2023

Konsultant infolinii z orzeczeniem

Beata
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
Odpowiadając na telefony, maile lub chaty, będziesz wizytówką naszej firmy i pierwszym kontaktem dla naszych Klientów

Będziesz odpowiadać na pytania dotyczące naszej oferty, płatności czy faktur oraz obsługi i podstawowej konfiguracji poczty elektronicznej i certyfikatów bezpieczeństwa

Podczas rozmowy będziesz pomagać w wyborze odpowiedniej usługi i oferować dodatkowe usługi, które pomogą naszym Klientom
Nasze wymagania:
Masz minimum średnie wykształcenie

Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży

Płynnie posługujesz się językiem polskim

Chcesz szybko rozwinąć swoją wiedzę i kompetencje – praca rozpoczyna się szkoleniem- dlatego nie wymagamy od Ciebie doświadczenia.

Posiadasz wiedzę dotyczącą obsługi komputera i przeglądarki internetowej, zasad działania poczty elektronicznej

Jesteś dyspozycyjny- oferujemy pracę w systemie zmianowym.

Oferujemy

Ubezpieczenia
FŚS
Benefity
Premie
Opieka medyczna
Dodatkowe dni wolnego na załatwienie spraw związanych ze zdrowiem.