Frezer - Wiertacz konwencjonalny

Frezer - Wiertacz
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali - frezarki, wiertaki konwencjonalnej,
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi frezarki i wiertarki konwencjonalnej.

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności od 5.000 brutto,
  • praca jednozmianowa 6:00 -14:00 , 6:00 – 18.00 (poniedziałek – piątek),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • zapraszamy do aplikowania również absolwentów szkół zawodowych lub średnich o wskazanym profilu.
Wszystkie oferty pracy firmy
LEVEL WORK

Klauzula informacyjna:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Miejsce pracy:
Gdynia
Zawód:
Frezer
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
5000-6000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
25.11.2021
Wygasa:
25.12.2021

Adres firmy

Barkocińska 6, 03-543 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FREZER

EMMAROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Frezer umowa o pracę pełny etat
Głobino
Gdynia

19-11-2021