ANALITYK – MANAGER PRODUKTU

Ogłoszenie na stanowisko ANALITYK – MANAGER PRODUKTU - Marcel S.A.

Marcel S.A.

Jesteśmy firmą, działającą od 1992 roku, naszym podstawowym założeniem jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji w diagnostyce medycznej. Ściśle współpracujemy z najlepszymi światowymi i krajowymi producentami systemów informatycznych, by rozszerzać ofertę o skuteczne rozwiązania odpowiadające potrzebom i wymaganiom Użytkowników.

Działania firmy sięgają od opracowań teoretycznych, przez konkretne rozwiązania techniczne, produkcję, wdrożenia, handel i serwis po działalność edukacyjną i szkoleniową.

Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz kontakt z ludźmi i rozwiązywanie problemów biznesowych swoich klientów – zajrzyj na naszą ofertę pracy.

Charakter pracy:  hybrydowy (w siedzibie firmy / zdalnie) lub  zdalny

Zakres obowiązków:

  • Współudział w tworzeniu i rozwoju nowo powstającego zespołu

  • Ciągła analiza, znajomość, wybór i wdrażanie w zespole wiedzy, w zakresie związanych z realizowanymi projektami przepisów, norm i zasad pracy użytkowników

  • Realizacja „mapy drogowej” istniejącego lub tworzonego produktu IT, definiowanie wymagań, projektowanie usprawnień i nowych funkcjonalności, w oparciu o rzeczywiste problemy użytkowników

  • Bezpośredni udział w tworzeniu i weryfikacji zaplanowanych funkcjonalności

  • Analiza i wsparcie pozostałych działów firmy w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów użytkowników

  • Wnioskowanie, argumentacja i wypracowywanie decyzji w zakresie strategii produktowej

  • Znajomość wiedzy dziedzinowej, istniejących rozwiązań i oferty firmy

  • Tworzenie dokumentacji użytkowej i marketingowej

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i udział we wdrożeniach

Profil stanowiska:

  • Projektowanie nowych funkcjonalności – 35%
  • Analiza problemów/wymagań – 30%
  • Wsparcie wdrożeń eksploatacji – 35%

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne lub techniczne
  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w projektach IT
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania rozwiązań pod kątem realizacji celów
  • Rozumienie biznesowych i technicznych zasad tworzenia i eksploatacji oprogramowania
  • Umiejętność użycia narzędzi bazodanowych do analizy/weryfikacji danych
  • Umiejętność zrozumienia sposobów pracy i problemów użytkownika oraz sposobów ich rozwiązywania przy pomocy oferowanego oprogramowania
  • Zdolność logicznej, czytelnej i skutecznie uargumentowanej prezentacji sposobu rozwiązania lub funkcjonalności oprogramowania technicznym i nietechnicznym odbiorcom
  • Umiejętność znajdowania kompromisu między zakresem, jakością i czynnikiem czasu

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technik modelowania działania systemów IT
  • Umiejętność programowania
  • Znajomość procesów i organizacji pracy w laboratoriach

Oferujemy:

  • Stałe, stabilne zatrudnienie – praca w firmie z 30-letnim doświadczeniem, stabilnej finansowo, o statusie merytorycznego lidera na rynku
  • Udział w nowych projektach, w różnych technologiach, w tym dla kluczowych, wieloletnich klientów firmy
  • Praca w dynamicznym, otwartym zespole, w atmosferze współpracy i zaangażowania
  • Realny wpływ na powstające produkty i rozwiązania
  • Możliwość rozwoju w obszarze R&D, zastosowań medycznych (badań laboratoryjnych) oraz usług globalnych
  • Spersonalizowane podejście do nauki i podnoszenia kwalifikacji - udział w kursach i szkoleniach
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę B2B
  • Pracę w trybie hybrydowym (w siedzibie firmy / zdalnie) lub zdalnie
  • Karty sportowe (Multisport)

 To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś gotowy na współpracę z klientem na każdym etapie powstawania produktu
  • Potrafisz się odnaleźć w sytuacji konieczności zdobywania na bieżąco informacji potrzebnych do stworzenia/modyfikacji produktu
  • Twoje podejście do tworzenia oprogramowania uwzględnia możliwość pojawiania się nowych wymagań/zmiennych/pomysłów/propozycji w miarę rozwoju projektu
  • Rozumiesz i uwzględniasz zdanie klienta, ale opierasz się na własnych pomysłach
  • Uważasz model konkretnej dziedziny za centralny punkt projektowania aplikacji – chcesz znać i rozumieć dziedzinę i jej procesy biznesowe
  • Lubisz utożsamiać się z tworzonym produktem
Wszystkie oferty pracy firmy
Marcel S.A.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Marcel S.A. 05-220 Zielonka ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 11, NIP: 1130010546. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”
Miejsce pracy:
Zielonka
Zawód:
Project Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
01.12.2021
Wygasa:
25.12.2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TeamQuest Sp. z o.o.

Project Manager kontrakt B2B pełny etat
 Praca zdalna
13000-17000 zł
B2B netto/mies.
Warszawa
Zielonka

24-11-2021

Global Service Manager

Cyclad Sp. z o.o.
Project Manager umowa o pracę
Warszawa
Zielonka

23-11-2021
ROSOTRAVEL Sp z o.o.

Project Manager, zarządzanie, operations - Turystyka, e-commerce

 Rekrutacja zdalna
Warszawa
Zielonka

22-11-2021

VO Project Manager (mid)

ROBOTO GLOBAL BARTOSZ LEWANDOWSKI
Warszawa
Zielonka

18-11-2021
HSG Sun Sp. z o.o.

Młodszy specjalista ds projektów PV / Specjalista ds. projektów PV

Project Manager umowa o pracę pełny etat
Warszawa
Zielonka

04-11-2021
Professionals Group sp. z o.o.

Ekspert ds. Rozwoju Biznesu pomp ciepła (B2B/UoP)

POLECANA
Sochaczew
Zielonka

29-11-2021 POLECANA