Laborant ds. przygotowania próbek

Ogłoszenie na stanowisko Laborant ds. przygotowania próbek - CEZ GROUP

W chwili obecnej do spółki CEZ Skawina wchodzącej w skład Grupy CEZ poszukujemy osoby na stanowisko:

lokalizacja: Skawina, wydział: Analiz Chemicznych

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie z próbki ogólnej węgla próbki laboratoryjnej 3mm/2,8mm, a następnie próbki analitycznej o uziarnieniu 0,2mm/0,212mm (kruszenie, uśrednianie, pomniejszanie, wydzielenie próbki kontrolnej, suszenie i mielenie);
  • przygotowywanie z próbki ogólnej biomasy próbki laboratoryjnej, a następnie próbki analitycznej (rozdrabnianie, uśrednianie, pomniejszanie, wydzielenie próbki kontrolnej, suszenie i mielenie);
  • oznaczenie wilgoci przemijającej węgla;
  • pobieranie próbek pyłu węglowego i wykonanie analizy sitowej;
  • oznaczanie zawartości strat prażenia w odpadach paleniskowych;
  • przygotowywanie próbek odpadów paleniskowych do badań analitycznych;
  • likwidacja próbek po okresie przechowywania;
  • prowadzenie zapisów z przeprowadzanych badań i pozostałych czynności na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe o profilu chemicznym lub mechanicznym lub średnie;
  • podstawowa znajomość zasad BHP w laboratorium;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera – wpisywanie wyników badań do dedykowanego oprogramowania;
  • praca z próbami o masie ok 100 kg, w tym porcje po 40-50 kg – praca fizyczna;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy;
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • pracę w systemie dwuzmianowym przeciętnie 5-dniowym (6-14, 14-22) według ustalonego harmonogramu (praca w weekendy sporadycznie)
  • motywacyjny system premiowania
  • premia świąteczna i Nagroda z okazji dnia energetyka
  • prywatny pakiet medyczny
  • kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy
  • możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę
  • możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, dofinansowania wypoczynku dla dziecka, paczek na Mikołaja, zapomóg losowych czy pożyczek remontowych, rehabilitacji)
  • możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
w terminie do 05.12.2021

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Wszystkie oferty pracy firmy
CEZ GROUP
Miejsce pracy:
Skawina
Zawód:
Laborant
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
30.11.2021
Wygasa:
25.12.2021

Adres firmy

Józefa Piłsudskiego 10, 32-050 Skawina
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Klingspor Sp. z o.o.

LABORANT DS. BADAŃ I ANALIZ

Laborant umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Bielsko-Biała