Stanowisko ds. bhp

Ogłoszenie na stanowisko Stanowisko ds. bhp - MKUO ProNatura Sp. z o.o.

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo oferujące klientom nowoczesny system gospodarki odpadami i kompleksowe usługi w ramach utrzymania czystości. W skład podstawowych zadań realizowanych przez Spółkę wchodzi utrzymanie i eksploatacja elektrociepłowni, a także odzysk, unieszkodliwianie oraz odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców. ProNatura prowadzi równiez działalność edukacyjną w celu kształtowania świadomości ekologicznej społeczeństwa.

Zakres obowiązków:

• przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów w tym zakresie
• planowanie i ocena założeń dot. modernizacji zakładów
• opracowanie wewnętrznych zarządzeń, procedur, instrukcji i innych dokumentów dot. bezpieczeństwa i higieny pracy
• ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz przypadków wystąpienia choroby zawodowej oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie
• współpraca z laboratoriami w zakresie wykonania badań i pomiarów czynników szkodliwych w środowisku pracy
• opracowywanie oceny ryzyka zawodowego
• przeprowadzanie szkoleń wstępnych ogólnych z zakresu bhp i ppoż. oraz innych zleconych szkoleń bhp na podstawie odrębnych ustaleń
• współuczestniczenie w posiedzeniach komisji bezpieczeństwa pracy
• prowadzenie spraw administracyjnych komórki bhp i ppoż. w zakresie aktualizacji, rozpowszechniania i tworzenia dokumentacji w zakresie obszaru działania służby bhp

Wymagania:

• wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub wykształcenie wyższe techniczne i studia podyplomowe w zakresie bhp
• przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładach przemysłowych
• prawo jazdy kat. B
• dokładność, sumienność i komunikatywność

Mile widziane:

• uprawnienia do wykonywania czynności inspektora BHP
• znajomość normy PN-ISO 45001

Oferujemy:

• umowę o pracę
• fundusz świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)
• system nagród pieniężnych (miesięczne, roczne, jubileuszowe)
• pakiet medyczny finansowany przez firmę (lekarze specjaliści, stomatolog)
• odzież i obuwie robocze dobrej jakości oraz środki higieny

Wszystkie oferty pracy firmy
MKUO ProNatura Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest MKUO ProNatura Sp. z o.o. 85-862 Bydgoszcz Ernsta Petersona 22, NIP: 9532559741. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MKUO ProNatura Sp. z o.o. 85-862 Bydgoszcz Ernsta Petersona 22, NIP: 9532559741 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bydgoszcz
Zawód:
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
25.11.2021
Wygasa:
25.12.2021

Adres firmy

Ernsta Petersona 22, 85-862 Bydgoszcz
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)