Starszy asystent ds. Wsparcia Biznesu z językiem angielskim

Ogłoszenie na stanowisko Starszy asystent ds. Wsparcia Biznesu z językiem angielskim - Grupa PKF

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 28 lat.

PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k. jest częścią Grupy PKF Consult. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.  Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski jest częścią Grupy PKF Consult, należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi doradztwa podatkowego oraz prawnego dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • wsparcie w realizacji zadań administracyjnych realizowanych dla Departamentu Projektów Audytorskich, Podatkowych i Konsultingowych,
  • przygotowywanie Kart Akceptacji Klienta, zgodnie z obowiązującą w Firmie procedurą,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz przetargowych,
  • przygotowywanie umów z Klientami,
  • udział w przygotowywanie sprawozdawczości na rzecz zewnętrznych organów nadzoru,
  • przygotowywanie różnego rodzaju zestawień i raportów,
  • koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów w firmie,
  • praca w programie Microsoft Dynamics NAV - zakładanie zleceń (nie jest wymagana zanjomość tego programu).
  • wysyłanie dyspozycji do fakturowania,
  • organizowanie delegacji zgodnie z regulaminem odbywania podróży służbowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub student w trybie niestacjonarnym),
  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły,
  • tak zwana umiejętność „multitasking”,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość języka angielskiego na poz. min. B2,
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie,
  • dobre umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:

  • pierwsze doświadczenia w biznesie,
  • łatwość w interpretacji przepisów prawa,
  • umiejętność obsługi narzędzi typu CRM.

Oferujemy:

  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich
  • Szkolenia językowe
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych
  • Prywatna opieka medyczna i preferencyjne warunki ubezpieczeń grupowych
  • Multisport i Multikafeteria
  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej
  • Dofinansowanie do okularów
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Bonusy za polecenia pracownicze
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.

Wszystkie oferty pracy firmy
Grupa PKF
Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
25.11.2021
Wygasa:
25.12.2021

Adres firmy

Orzycka 6 lok. 1B, 02-695 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Kron International sp.z o.o.

Asystentka/ Asystent Działu Handlowego

Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Warszawa
26-11-2021 POLECANA
PEKAES

Specjalista ds. Celnych

PEKAES
PEKAES
Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę
Błonie
18-11-2021
PEKAES

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

PEKAES
PEKAES
Błonie
18-11-2021
PEKAES

Specjalista ds. Nieruchomości

PEKAES
PEKAES
Błonie
18-11-2021

Asystent/ka recepcji

ManpowerGroup Sp. z o.o. (Manpower Polska Sp. z o.o.)
Pruszków