Pracownik Biurowo-Administracyjny

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik Biurowo-Administracyjny - Tixewash Polska Danuta Alchimowicz Sp.j.

TIXEWASH Polska Sp. j. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Bielsku-Białej, która od 2001 roku specjalizuje się w produkcji samoobsługowych myjni bezdotykowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur sprzedaży towarów
  • kontrola i prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich
  • koordynacja badań lekarskich i szkoleń BHP
  • koordynacja dokumentacji dotyczącej projektu badawczo-rozwojowego
  • sporządzanie sprawozdań, raportów, informacji itp. dla potrzeb Zarządu Spółki oraz instytucji zewnętrznych (m.in. Intrastat, GUS)

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne

  • minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości

  • praktyczna znajomość programu Symfonia

  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office

  • skrupulatność, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność i dynamizm w działaniu

  • bardzo dobra umiejętność współpracy i komunikacji

  • predyspozycje do pracy z klientami, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze projektów realizowanych przez uczelnie wyższe, instytuty badawcze, udział w rozliczaniu co najmniej jednego projektu

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie

  • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • szkolenia

Wszystkie oferty pracy firmy
Tixewash Polska Danuta Alchimowicz Sp.j.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Tixewash Polska Danuta Alchimowicz Sp.j. 05-530 Góra Kalwaria Tadeusza Kościuszki 3a, NIP: 1231228525. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tixewash Polska Danuta Alchimowicz Sp.j. 05-530 Góra Kalwaria Tadeusza Kościuszki 3a, NIP: 1231228525 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
25.11.2021
Wygasa:
09.12.2021

Adres firmy

Tadeusza Kościuszki 3a, 05-530 Góra Kalwaria
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Przychodnia ZBM Zdrowie

Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Bytom
26-11-2021 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik Obsługi Kancelaryjnej - Katowice Szopienice-Burowiec

Pracownik administracyjno - biurowy umowa zlecenie pełny etat
Katowice
26-11-2021

Pracownik ds. Rozliczeń - Kraków Stare Miasto

Kraków
26-11-2021
Mr Cook Corp. E. Wita, Ł. Wita Sp. j.

Pracownik biura ds. sprzedaży i przygotowania produkcji - Katowice

4130-4839 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Katowice
Booksy International Sp. z.o.o.

Office Manager

 Rekrutacja zdalna

POLECANA
24-11-2021 POLECANA

Specjalista ds. Administracji z j. francuskim

Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp.K.
 Pracodawca nie wymaga CV
Katowice
12-11-2021
Diehl Metering Sp. z o.o.

Praktykant rysujący w programach CAD - PRAKTYKI PŁATNE

Pracownik administracyjno - biurowy staż/praktyka część etatu
Bażanowice
03-11-2021