Specjalista ds. BHP Chełmno, Świecie, Grudziądz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.02.2022
Haspe s.j.

Budowlaniec

Umowa o pracę

Oczekujemy:
- Wykształcenia kierunkowego w dziedzinie BHP,
- W zależności od stanowiska - 1 rok doświadczenia w zawodzie (nie jest to warunek konieczny),
- Znajomości języka angielskiego (atut - warunek nie obowiązkowy),
- Chęci własnego rozwoju oraz determinacji.

Zakres obowiązków:
- Bieżąca współpraca z przełożonymi,
- Wykonywanie obowiązków służby BHP wynikających z przepisów,
- Bieżący nadzór nad przestrzeganiem przepisów z zakresu BHP,
- Opracowanie i wprowadzanie procedur, instrukcji oraz list kontrolnych pod nadzorem Koordynatora BHP
- Pełne prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem BHP
- Promowanie kultury bezpieczeństwa,

Oferujemy

- Umowę o prace
- Ciekawy projekt na którym będziesz pracować,
- Zgrany zespół,
- Możliwość rozwoju w firmie,
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
- Szkolenia trenerskie dla pracowników.
Miejsce pracy
  • Dragacz pow. świecki, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)