Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja: Niepruszewo, gm. Buk, woj. wielkopolskie
Wymiar pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • bieżąca konserwacja i regulacja maszyn i urządzeń w hali Produkcji,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • przeprowadzanie napraw i remontów zgodnie z książkami pracy,
  • codzienny nadzór nad pracą wszystkich urządzeń oraz wykonywanie okresowych przeglądów i napraw,
  • systematyczne prowadzenie dokumentacji działań w systemie i książek pracy maszyn i urządzeń,
  • efektywne gospodarowanie zasobami magazynu części zamiennych i prowadzenie ewidencji rozchodów magazynu.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • wiedza i praktyczne doświadczenia z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz automatyki,
  • uprawnienia elektrycznych SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji i remontu urządzeń,
  • doświadczenie w dziale UR w firmie produkcyjnej,
  • postawy zorientowanej na szukanie rozwiązań i ciągłego doskonalenia,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • komunikatywność oraz nastawienia do pracy zespołowej,
  • znajomość budowy maszyn.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
  • godziny pracy do wyboru:
    *5 dni w tygodniu po 8h
    (czasem weekendy)
    *4 dni w tygodniu po 12h,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy 5000-5500zł/msc. brutto + PREMIA,
  • system premiowy (dodatkowo do 10% premii regulaminowej po wypracowaniu wskaźników przez dział produkcji),
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, karty przedpłacone na Boże Narodzenie i Wielkanoc),
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575487. Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Wszystkie oferty pracy firmy
Workhouse4you Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy:
Opalenica
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
25.11.2021
Wygasa:
09.12.2021

Adres firmy

Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Koordynator Utrzymania Ruchu

FOODjobs Sp. z o.o.
Pracownik utrzymania ruchu umowa o pracę pełny etat
Poznań
Opalenica

08-11-2021
Foreign Personnel Service sp. z o.o.

Inżynier utrzymania ruchu