Plant Manager (Power Engineering)

Ogłoszenie na stanowisko Plant Manager (Power Engineering) - Human4Human Recruitment

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Dla naszego klienta nowo tworzonego zakładu produkującego rozdzielnice elektryczne poszukujemy obecnie Kandydata odpowiedzialnego za kierowanie zakładem produkcyjnym w Zielonej Górze na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy obszaru produkcyjnego, zapewnienie ciągłości produkcji, rozwiązywanie pojawiających się problemów,
  • Rozbudowa istniejącego działu prefabrykacji rozdzielnic średniego i niskiego napięcia,
  • Rekrutacja i zarządzanie zespołem prefabrykacji rozdzielnic SN i NN w działach: produkcja elektryczna i mechaniczna, działy przygotowania produkcji, kontroli jakości i serwisu, utrzymania ruchu, dział zaopatrzenia oraz produkcji montażowej,
  • Nadzór merytoryczny nad tworzonym nowym zakładem produkcyjnym,
  • Projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów rozdzielnic średniego i niskiego napięcia,
  • Dbałość o realizację zleceń produkcyjnych,
  • Przygotowanie i realizacja budżetu kosztów produkcji,
  • Analizowanie i monitorowanie procesów produkcyjnych, stałe ich udoskonalanie,
  • Podejmowanie działań w celu zwiększania efektywności i jakości produkcji wyrobów,
  • Dbanie o pozytywne relacje między pracownikami, zapewnienie pozytywnej atmosfery pracy,
  • Motywowanie, wspieranie rozwoju umiejętności pracowników,
  • Dbanie o działania zgodne ze standardami bhp,,
  • Nadzorowanie sprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń, reagowanie na awarie, współpraca z Działem Wykonawczym,
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki techniczne (elektryczne, elektroenergetyczne) lub powiązane z zarządzaniem/produkcją,
  • Minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku związanym z organizacją pracy zespołu produkcyjnego,
  • Doświadczenia w branży elektroenergetycznej, najchętniej produkcji rozdzielnic bądź instalacji elektrycznych,
  • Gotowości do przejęcia odpowiedzialności za rozwój i wyniki powierzonego Zespołu,
  • Wytrwałości, konsekwencji, nastawienia na działanie i osiąganie celów,
  • Zmysł techniczny,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność organizacji pracy zespołu,
  • Wysokie umiejętności w zakresie kierowania ludźmi: wyznaczania zadań, egzekwowania, tworzenia zgranego, sprawnie funkcjonującego zespołu,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, otwartość,
  • Inicjatywa w działaniu, zorientowanie na cel,
  • Chęć do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia za wyniki Działu Produkcji),
  • Możliwość uczestniczenia w ambitnym wyzwaniu i ułożenia procesów według zdobytej wiedzy i doświadczeń,
  • Pracę w partnerskiej atmosferze i wsparcie od pozostałych kierowników i pracowników firmy, dla których ważne jest wzajemne zaufanie i granie do jednej bramki,
  • Możliwość pracy bezpośrednio z Zarządem firmy i wpływ na rozwój Organizacji.
Wszystkie oferty pracy firmy
Human4Human Recruitment

Klauzula informacyjna:

Miejsce pracy:
Zielona Góra
Zawód:
Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
14000-20000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
24.11.2021
Wygasa:
24.12.2021

Adres firmy

Bolesława Limanowskiego, 02-943 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Nationale-Nederlanden

Menadżer Zespołu Sprzedaży

Manager kontrakt B2B pełny etat