Konstruktor-technolog

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej,
projektowanie nowych rozwiązań zabezpieczenia elementów w pojemnikach, tworzenie wizualizacji nowych projektów, przetwarzanie nowych rozwiązań technicznych w prototypy i wzory, weryfikacja dokumentacji technicznej, zgodności procesu technologicznego,
bezpośredni nadzór inżynierski nad realizowanymi projektami, przebiegiem produkcji i wsparcie techniczne pracowników, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych oraz definiowanie działań naprawczych i korygujących, tłumaczenie dokumentacji i korespondencji związanej, współpraca z firmami i instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, lub średnie techniczne podparte doświadczeniem w branży produkcyjnej, znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, bardzo dużym atutem będzie praktyczna znajomość programów do projektowania 3D, preferowane: Catia, Inventor, NX, umiejętność czytania rysunku technicznego, obsługa komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office, umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów technicznych, kreatywność, zdolności analityczne, wiedza na temat procesu i organizacji produkcji, gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, zaangażowanie, gotowość do wyjazdów służbowych, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność w wykonywaniu działań, prawo jazdy kat. B. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: kadry@dam-rob.com.pl (podając w tytule nazwę stanowiska na które aplikujemy).

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Opis wynagrodzenia: możliwość rozwoju zawodowego, adekwatne do umiejętności i doświadczenia warunki zatrudnien
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Zalewo pow. iławski, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.