Monter Mechanik

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją zautomatyzowanych linii montażowych dla branży motoryzacyjnej poszukujemy osób zdecydowanych do podjęcia pracy na stanowisku: Monter - Mechanik Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja wydzielonych części projektów w zakresie montażu mechanicznego,
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów i generowanie rozwiązań w zakresie montażu mechanicznego,
  • W ramach zespołu: ścisła współpraca z wiodącym specjalistą merytorycznym oraz pozostałymi członkami zespołu organizacyjnego oraz projektowego,
  • W ramach realizowanych projektów: z kierownikami projektu oraz pozostałymi członkami zespołu projektowego z innych działów,

Wymagania:

  • Umiejętność czytania schematów pneumatycznych,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Umiejętność komunikacji na wysokim poziomie,
  • Znajomość standardów obowiązujących w firmie,

Oferujemy:

  • Pracę w firmę o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Benefity (pakiety medyczne i sportowe).
Wszystkie oferty pracy firmy
HRQ ENGINEERING SP. Z O.O.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest HRQ ENGINEERING SP. Z O.O. 31-411 Kraków Nad Strugą 7, NIP: 9452231151. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRQ ENGINEERING SP. Z O.O. 31-411 Kraków Nad Strugą 7, NIP: 9452231151 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Ostrów Wielkopolski
Zawód:
Technik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
23.11.2021
Wygasa:
23.12.2021

Adres firmy

Nad Strugą 7, 31-411 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Instalator/Serwisant Technicznego Zabezpieczenia Mienia

Business Solutions Center Sp. z o.o.
Technik umowa o pracę
Konin

30-11-2021
Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Technik ds. napraw i obsługi klienta

Technik umowa zlecenie
Wrocław

25-11-2021

Koło

30-11-2021

Łęczyca

01-12-2021

SERWISANT

ROSMOSIS-WAWRZYNIAK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Technik umowa o pracę pełny etat
Perzyce

17-11-2021

TECHNIK DS. PROTOTYPÓW I PRÓBEK

Kontakt przez PUP
Jelcz-Laskowice

01-12-2021