Telemarketer/ka

Ogłoszenie na stanowisko Telemarketer/ka - Flame Employment

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Dla naszego klienta, firmy z Torunia, działającej w sektorze marketingu internetowego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-aktywne pozyskiwanie klienta wg. własnego uznania z dostępnej bazy,

-mailowy i telefoniczny kontakt z klientami,

-dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,

-będziesz miał możliwość poznania produktów reklamy internetowej Facebook, Google Ads, pozycjonowania,

-poprawne raportowanie i uzupełnianie wszystkich danych w systemie, zgodnie z ustaleniami z rozmowy,

-sporządzanie ofert handlowych dla klienta.

Wymagania:

-jeśli jesteś gotowy do pracy z telefonem to czekamy właśnie na Ciebie,

-dobra dykcja, miły tembr głosu,

-otwartość na nowe wyzwania,

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

-umiejętność budowania relacji,

-komunikatywność,

-znajomość MS Office,

-mile widziana znajomość produktów reklamy internetowej Facebook, Google Ads, pozycjonowanie.

Oferujemy:

-umowę zlecenie 3 miesiące, potem umowa o pracę,

- wynagrodzenie podstawowe na poziomie 4500 - 4890 brutto miesięcznie,

- premie, prowizje, nagrody,

- Karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna,

- szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez specjalistów Google,

- paczki na święta,

- prezent na urodziny,

- możliwość relaksu w firmie : dostępne piłkarzyki, bilard, dart, ps4, tenis stołowy.

Wszystkie oferty pracy firmy
Flame Employment

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Flame Employment Polska Sp. z o.o. 85-001 Bydgoszcz Niedźwiedzia 5/2, NIP: 107-000-35-53. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy:
Toruń
Zawód:
Telemarketer
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
23.11.2021
Wygasa:
23.12.2021

Adres firmy

Niedźwiedzia 5/2, 85-001 Bydgoszcz
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TELEMARKETER

Kontakt przez PUP
Telemarketer staż/praktyka pełny etat
Konin
Toruń

13-10-2021

HANDLOWIEC STACJONARNY

SPÓŁDZIELNIA AGROLOK W GOLUBIU-DOBRZYNIU