Technik serwisu

KAWA.PL sp. z o.o.

Kawa.pl to największy w Polsce startup kawowy - nasz portal to źródło wiedzy z zakresu kawy, jej pochodzenia, sposobów parzenia, ale także baza wydarzeń kawowych w Polsce i kawiarni, które serwują swoim klientom kawy najwyższej jakości. Nasze kawiarnie i festiwale co roku gromadzą miliony fanów kawy w całej Polsce a nasze aplikacje pozwalają klientom biznesowym i indywidualnym zaopatrzyć się w każdy możliwy sprzęt kawowy.

Pod marką KAWA.PL powstał kawowy ecommerce, który oferuje kawy speciality z najlepszych palarni z całej Europy. Pracujemy z najbardziej uznanymi kawowymi markami, pod których jakością podpisujemy się obiema rękami: Nuova Simonelli, Victoria Arduino, Marco, Bras, Kinto, Kalita, Cafflano, Cafetto, Chemex i wiele innych!

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: TECHNIK SERWISU.

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie urządzeń (profesjonalne ekspresy, młynki) u klienta oraz w serwisie
  • instalowanie urządzeń,
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych maszyn
  • wyjazdy serwisowe

Wymagania:

  • podstawowa znajomość mechaniki i elektryki
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • umiejętność posługiwania się narzędziami
  • zainteresowania techniczne
  • zdolności manualne
  • cierpliwość i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B ( warunek obowiązkowy)
  • oświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia produktowe (również zagraniczne)
  • rozwój i interesującą pracę w branży technicznej.
  • stabilną pracę w rozwijającym się zespole
  • samochód służbowy
Wszystkie oferty pracy firmy

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest KAWA.PL sp. z o.o. 30-535 Kraków Krakusa 11, NIP: 6762560930. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Serwisant
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
23.11.2021
Wygasa:
23.12.2021

Adres firmy

Krakusa 11, 30-535 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Serwisant

Cargotec Poland Sp. z o.o.
Serwisant umowa o pracę
Ożarów Mazowiecki
Warszawa

18-11-2021
Trenkwalder

Elektromechanik utrzymania ruchu (k/m)

Trenkwalder
Trenkwalder
Pruszków
Warszawa

27-11-2021
Trenkwalder

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu (k/m)

Trenkwalder
Trenkwalder
Radzymin
Warszawa

16-11-2021
Trenkwalder

Technik AWS (k/m)

Trenkwalder
Trenkwalder
Radzymin
Warszawa

16-11-2021

SERWISANT

CODEO POLSKA Sp. z o.o.
Serwisant umowa o pracę pełny etat
Nowy Dwór Mazowiecki
Warszawa

08-11-2021

SERWISANT SPRZĘTU TELEKOMUNIKACYJNEGO (TELEFON, LAPTOP) - PRACE INTERWENCYJNE

Kontakt przez PUP
Żyrardów
Warszawa

24-11-2021

SERWISANT

Żelechów
Warszawa

01-10-2021