LIDER ZESPOŁU PŁACOWEGO

Ogłoszenie na stanowisko LIDER ZESPOŁU PŁACOWEGO - ADP Polska Sp. z o.o.

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

Stanowisko:LIDER ZESPOŁU PŁACOWEGO

Zakres obowiązków

Mając na względzie potrzebę zaspokajania oczekiwań rosnącego grona swoich Klientów w Polsce, ADP poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: LIDER ZESPOŁU PŁACOWEGO

Zadania na tym stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem specjalistów, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów,
  • Udział w projektach oraz wdrożeniach nowych rozwiązań,
  • Kontrola i pomiar zdefiniowanych KPI,
  • Rozwój zasobów zespołu – ocena roczna, planowanie szkoleń,
  • Wsparcie zespołu przy obsłudze procesów płacowych,
  • Efektywna współpraca z liderami pozostałych zespołów, jak również innymi działami firmy.

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która posiada:

  • dobrą znajomość procesów płacowych i/lub kadrowych,
  • doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem/projektem bądź predyspozycji do pełnienia takiej roli,
  • świetną organizację pracy, zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność współpracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w stabilnej, rosnącej firmie o korzeniach amerykańskich,
  • Wsparcie Zespołu Liderów oraz Dyrektora we wdrożeniu w nowe obowiązki,
  • Poszerzenie wiedzy eksperckiej w zakresie kadr i płac,
  • Opiekę medyczną.
Wszystkie oferty pracy firmy
ADP Polska Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ADP Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 70 , 00-838 Warszawa, NIP: 525-21-65-884
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ADP Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 70 , 00-838 Warszawa, NIP: 525-21-65-884zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
HR Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
23.11.2021
Wygasa:
23.12.2021

Adres firmy

Prosta 70, 00-838 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Moltton Poland

HR Manager

HR Manager umowa o pracę pełny etat
Gliwice
09-11-2021