Pracownik biurowy w dziale Spedycji

Carolina logistics EU Sp. Z o.o.

CAROLINA LOGISTICS EU sp. z o.o.

To duży Amerykański holding transportowy, który ma swoje oddziały w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej i w całej Europie.

Otworzyliśmy kolejny oddział w Polsce i związku z tym poszukujemy ambitną i kreatywną osobę na stanowisko Pracownik biurowy w dziale Spedycji.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zleceń spedycyjnych;

  • Organizowanie transportu na pozyskane zleceń;

  • Koordynacja oraz kontakt z kierowcami;

  • Obsługa zleceń transportowych;

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego, który będziesz wykorzystywać na co dzień w swojej pracy

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Chęć nauki i poznawania nowych rzeczy – wszystkich procesów operacyjnych nauczysz się u nas!

Oferujemy:

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

  • Wynagrodzenie składające się z dwóch części: podstawa + premia za wyniki

  • Szkolenia w obszarze procesów logistycznych

  • Pracę w dobrze zgranym zespole

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Z nauką języka angielskiego nie zdążymy, ale całej reszty cię nauczymy

  • Praca od poniedziałku do piątku 14:00-24:00Zwrot kosztów przejazdu do domu

  • Zwrot kosztów przejazdu do domu

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i smaczna kawa na co dzień :)

  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wszystkie oferty pracy firmy

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Carolina logistics EU Sp. Z o.o. 85-022 Bydgoszcz Gdańska 89/1, NIP: 9671438248. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Carolina logistics EU Sp. Z o.o. 85-022 Bydgoszcz Gdańska 89/1, NIP: 9671438248 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Gdańsk
Zawód:
Spedytor
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
22.11.2021
Wygasa:
22.12.2021

Adres firmy

Gdańska 89/1, 85-022 Bydgoszcz
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Spedycji Morskiej (LCL)

Spedytor umowa o pracę
Gdynia
Gdańsk

30-11-2021

Supervisor ds. Spedycji Morskiej (Europa)

Gdynia